Paslaugos

Vilmoras gamyba

Vartų gamyba

Stumdomi – tai vieni populiariausių, statomi privačiose bei komercinės paskirties teritorijose. Jų veikimo principas gana paprastas, o tai užtikrina didelį patogumą jais naudojantis. Tai racionalus sprendimas padedantis optimaliai išnaudoti teritorijos erdves. Stumdomi vartai neturi jokių bėgių važiuojamojoje dalyje, bei yra kompaktiški – jų konstrukcija nereikalauja daug erdvės. Vienas iš privalumų – automobilio statymas prie pat. Šio gaminio konstrukcija bei automatika yra atspari Lietuvos žiemoms.

Varstomi – tai klasikinis modelis, kurių pagrindinė konstrukcinė dalis yra stačiakampis rėmas su vyriais. Šio tipo konstrukcijos gali būti valdomos automatiškai bei rankiniu būdu. Galima valdyti nuotolinio valdymo pulteliu, namuose įrengtu mygtuku arba telefonu. Priklausimai nuo poreikio, galima atidaryt į vidų arba į išorę. Atveriami vartai yra lengvai pritaikomi, patogūs naudoti ir paprastai aptarnaujami.


Automatikos įrengimas

Siūlome rinktis patikimą vartų automatiką, kuri užtikrins ilgą ir sklandų jų veikimą. Mes kokybiškai sumontuosime automatiką, kuri bus atspari mūsų klimatui. Valdymo funkcijos yra patogios ir saugios. Stumdomų vartų automatika turi būti parinkta pagal konstrukcijos svorį ir atidarinėjimo dažnumą.


Tvorų gamyba, betonavimas ir montavimas

Montuojame ir betonuojame bet kokio tipo tvoras: segmentines, tinklines ir kitas. Taip pat gaminame kaltines ir skardos lankstinių tvoras pagal kliento užsakymą.


Meistras Vilius Bačelis +370 699 10161